Företaget har försäljningskontor i nio europeiska länder och ett distributionsnät som täcker 49 länder i hela världen. Här finner du kontaktinfo till vårt sälj-och supportteam i Sverige, kontakta oss för personlig service, alternativ skicka ett meddelande nedan så kontaktar vi dig.

Huvudkontor & växel Skandinavien

Bruynzeel Storage Systems AB P.O. Box 2140, Göteborgsvägen 88 433 02 Sävedalen – Sweden Tel: +46 (0)31 771 70 00 Fax: +46 (0)31 486 696 info@bruynzeel.se

Support

Supportsansvarig

Mikael Björkman    031-771 70 38

Elin Helm                    031-771 70 28
Anders Korp               031-771 70 54
Malin Vångfors          031-771 70 51
Josefine Nilsson        031-771 70 52
support@bruynzeel.se

 

Kontaktformulär

Försäljning och marknad

Södra Sverige, Halland, Västergötland, Västra småland, Bohuslän och Dalsland 
Magnus Friberg
D 031-771 70 41
M 0706-22 40 11 
E magnus.friberg@bruynzeel.se

Norra- och östra Småland, Östergötland, Dalarna, Värmland, Södermanland, Västmanland 
Kent Granlund 
D 013-312820 
M 070 524 93 55 
E kent.granlund@bruynzeel.se

Stockholm, Uppland, Norra Sverige, Gotland 
Mats Westermark 
D 08-4700 335 
M 0706-70 90 49 
E mats.westermark@bruynzeel.se

Specialist muséer 
Jonas Stenlund 
M 0708- 542 299 
E jonas.stenlund@bruynzeel.se

VD/Försäljningsansvarig Skandinavien 
Peter Larsson 
D 031- 771 70 39 
070 341 96 39 
E peter.larsson@bruynzeel.se

Projektchef, Skandinavien 
Peter Luukkonen 
M 0706-954 700 
E peter.luukkonen@bruynzeel.se

Marknad & kommunikation 
Sofia Hermansson 
D 031-771 70 53 
E sofia.hermansson@bruynzeel.se

Huvudkontor

Bruynzeel Storage Systems (HQ, Netherlands)
Industrieterrein 7, 5981NK Panningen
P.O. Box 7118, 5980 AC Panningen
Tel: +31 77 306 9000 info@bruynzeel.org